RAŽOTĀJI
BST.lv Jaunumi

Pelco DVR5100

Kompānijas Pelco pirmie ciparu videoreģistratori analoga un IP- novērošanas kameru integrācijai.

Modeļa DVR 5100 komplekts tiek stādīts priekšā ar trim iekārtām:
• Videoreģistrators DVR5104 – var strādāt ar 4 analoga un 16 IP- kamerām;
• Videoreģistrators DVR5108 – var strādāt ar 8 analoga un 12 IP- kamerām;
• Videoreģistrators DVR5116 – var strādāt ar 16 analoga un 4 IP- kamerām.

Šīs sērijas visi ciparu videoreģistratori strādā operācijsistēmas Linux vadībā, tiek pieslēgti pie tīkla Ethernet 1000Base-T un ir savietojami ar dažādām analoga un IP-kamerām, ieskaitot ciparu kameras Pelco IP110-, Spectra IV IP un Spectra Mini IP. Bez tam, videoreģistratori aprīkoti ar audioieeju un audioizeju skaņas pārraidīšanai un darbojas no maiņstrāvas tīkla ar spriegumu 100-240V.

Jaunie ciparu videoreģistratori veic ierakstu video formātā MPEG-4 ar maksimālo izšķirtspēju līdz 4CIF un ātrumu 25 kadri/sek. katrā kanālā uz iemontēta cietā diska un/vai ārējiem informācijas nesējiem, pieslēdzamiem caur USB portu. Kopējais HDD apjoms var sasniegt 2Tb. Lai optimizētu DVR5100 videodatu arhīva izmērus, tiek uzturēta EnduraStop tehnoloģija, kas  ekonomē vietu uz cietā diska un piekļuvi pie “dzīvā” video lietotāja uzdotajā laika periodā.
 
DVR5100 visas galvenās funkcijas attālinātam operatoram ir pieejamas pa tīklu, piemēram: ”dzīvā” video monitorings ar vienu vai vairākām kamerām, ierakstu meklēšana un reproducēšana no video arhīva, konfigurēšana, ciparu video eksports u.c. Tā kā ciparu videoreģistratori uztur konfigurāciju “server-to-server”, tad lokālā tīklā var apvienot līdz 5 ierīcēm ar piekļūšanas iespēju jebkurai kamerai vai videoreģistratoram no viena servera vai attālināta PD-klienta. Pie DVR 5100 vienlaicīgi var piekļūt līdz 5 attālināti tīkla lietotāji

Videoreģistratori ļauj pieslēgt klaviatūru KBD5000 un peli caur USB portu uz aizmugurējā paneļa. Nepieciešamības gadījumā ciparu videorteģistratori dod iespēju tos distancionāli vadīt no tīklam pieslēgta PD.

Lai efektīvi izmantotu disku un paplašinātu videoarhīva apjomu, ciparu videoreģistratori ļauj uzdot visoptimālāko risinājumu katram kanālam – CIF (352x288 pilseļi), 2CIF (704x288 pikseļi) vai 4CIF (704x576 pikseļi). Pie tam ciparu attēlu var izskatīt uz jebkura monitora, tai skaitā kompozītu, S-video vai VGA monitora. Pēc videonovērošanas sistēmas operatora izvēles video var izskatīt kā pilna ekrāna, tā arī multi ekrāna režīmā.

DVR5100 atvērtā arhitektūra ļauj izmantot šos ciparu videoreģistratorus paplašināmajās IP-videonovērošanas sistēmās, kā arī integrēt tās sistēmā Pelco Endura. Šī sistēma dod visus instrumentus konfiogurēšanai, vadībai, reproducēšanai un ciparu videoierakstam, kā arī nodrošina videoreģistratoru centralizētu administrēšanu no vienota dispečerpunkta un ļauj piekļūt visām kamerām, darbojošām videonovērošanas sistēmā.

Lielātruma grozāmo un kupola kameru telemetrijas uztvērēju pieslēgšanai, jaunie ciparu videoreģistratori aprīkoti ar portu RS-422, kā arī uztur visvairāk zināmos protokolus Coaxitron, Pelco D un Pelco P. Grozāmo kameru PTZ funkciju vadību var veikt kā no pieslēgtas USB-klaviatūras, tā arī ar miniatūra džoistika palīdzību uz DVR5100 priekšējā paneļa. Bez tam, operatoram ir pieejami tādi režīmi, kā pauze un pārtīšana uz priekšu/atpakaļ, nospiežot attiecīgo pogu.

Apsardzes videosistēmas sastāvā ciparu videoreģistratori DVR5100 uztur vairākus ieraksta režīmus: nepārtrauktu, pēc saraksta, pēc signāla no kustību detektora vai apsardzes detektora. Tādēļ, saņemot trauksmes signālu, automātiski iedarbojas iepriekš izvēlētie trauksmes algoritmi: videoreģistrators sāk ierakstīt ciparu video pa trauksmes kanālu ar augstāku izšķirtspēju, atspoguļo paziņojumu par trauksmi uz monitora ekrāna vai nosūta tos, lai noteiktu E-maila adresi. No maldu trauksmes signāliem var izvairīties, iepriekš ieprogrammējot DVR5100 atbildes reakciju uz trauksmi.

FOTOGALERIJA
 
LEJUPIELĀDĒT
Apraksts PDF

← atpakaļ